15 července, 2024
Obchodní centra a retail

Nákupní park STOP SHOP v Táboře rozšíří obchodní prostory a nabídne Drive-Thru restauraci KFC

Nákupní park STOP SHOP nacházející se v jižní části města Tábor čeká významné rozšíření. Do konce letošního léta vyroste vedle stávající nákupní plochy zcela nová část, která doplní současnou pestrou paletu obchodů. Od podzimu 2021 se krom nových značek také výrazně zvětší prodejní prostor obchodu PEPCO, který nabízí oblečení pro celou rodinu a výrobky pro domácnost. V areálu STOP SHOPu otevře nově svoji vůbec první pobočku v Táboře nadnárodní fastfoodový řetězec KFC.

Dlouhodobě plně obsazený STOP SHOP v jihočeském městě nyní poskytuje obchodní prostory pro 15 nájemců s celkovou prodejní plochou téměř 8 500 metrů čtverečních. Plánované rozšíření nákupního parku o dalších 1 400 metrů čtverečních vytvoří zázemí pro zbrusu nové prodejny, rozšíří prostory některých stávajících prodejen a zajistí samostatnou budovu pro občerstvení KFC s okénkem Drive-Thru.

Skupina NKD otevírá novou pobočku v OC Šestka

Prodejna řetězce PEPCO se od října přesune a svoji prodejní plochu rozšíří na téměř dvojnásobek, a to v rámci nové části nákupního areálu. Důvodem pro stěhování je stále rozsáhlejší nabídka dětského oblečení i bytových doplňků a rostoucí počet spokojených zákazníků. Uvolněnou obchodní jednotku zaplní domácí potřeby Orion, které se v nabídce parku STOP SHOP taktéž objevují jako novinka.

Rozšíření portfolia mezinárodních nájemců STOP SHOPu v Táboře o značku KFC je důležitým krokem k poskytování komplexních služeb.

„Koncept retailových parků STOP SHOP je v České republice velice úspěšný. Naši zákazníci oceňují především výbornou dopravní dostupnost, širokou nabídku produktů na jednom místě, pohodlné parkování a zázemí pro rodiny s dětmi díky dětskému hřišti, Wifi připojení a nabídce občerstvení. V rámci obchodní zóny v Táboře je možné nakoupit jak módní oděvy, tak drogerii, dětské hračky, sportovní vybavení, potřeby pro domácí mazlíčky či zařízení domácnosti od atraktivních zavedených značek. Našim zákazníkům nyní doplníme nabídku sortimentu o restauraci s rychlou obsluhou KFC. Podobné rozšíření o tuto mezinárodní značku jsme úspěšně realizovali v roce 2019 při rozšíření nákupního parku STOP SHOP v Třebíči,“ vysvětluje Jan Jungwirth, Country Manager společnosti IMMOFINANZ pro Českou republiku.

Přístavba KFC a obchodů STOP SHOP v Táboře

Občerstvení KFC naleznou zákazníci STOP SHOPU i okolo projíždějící motoristé v samostatné budově, která je od března ve výstavbě. Klasický formát restaurace KFC nabídne svým zákazníkům čerstvé kuřecí pochoutky, pohodlné posezení uvnitř i venku na zahrádce. Řidiče potěší i služba Drive-Thru. Nově budou moci táborští vyzkoušet také služby KFC Collect, kdy si zákazník objedná online a vyzvedne si objednávku v určený čas bez front a čekání buď v restauraci, nebo na parkovišti u restaurace.

„Neustále sledujeme potřeby a přání zákazníků. Proto jsme v rámci rozšíření nákupního parku v Táboře zvážili doplnění nabídky také o občerstvení, které zde doposud chybělo. Věříme, že se restaurace KFC stane oblíbeným místem pro lidi z Tábora i okolí. Doposud museli milovníci legendárního kyblíku pálivých kuřecích křidélek až do Písku či Českých Budějovic,“ doplňuje Jan Jungwirth.

Společnost IMMOFINANZ, která po celé republice provozuje celkem 12 nákupních parků pod hlavičkou STOP SHOP, získala stavební povolení k rozšíření táborské nákupní zóny v únoru 2021. Během výstavby nové části nebude provoz stávajících obchodů nijak omezen, zákazníci budou moci využívat všech služeb, jak jsou zvyklí. Otevření nových prodejních ploch pro veřejnost je naplánováno na začátek října letošního roku.

O společnosti IMMOFINANZ

IMMOFINANZ je společnost podnikající v oblasti komerčních nemovitostí, jejíž aktivity se zaměřují na segmenty maloobchodních a kancelářských nemovitostí na sedmi klíčových evropských trzích: Rakousko, Německo, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Polsko.

Její primární aktivity zahrnují správu a výstavbu nemovitostí, přičemž značky STOP SHOP (maloobchod), VIVO! (maloobchod) a myhive (kancelářské nemovitosti) představují silný místní prvek a jsou synonymem kvality a excelentních služeb. Realitní portfolio zahrnuje více než 210 nemovitostí v přibližné hodnotě 4,9 miliardy eur. Společnost IMMOFINANZ je kotována na burzách ve Vídni (kde je součástí tzv. leading ATX indexu) a ve Varšavě.

Zdroj/foto: Graffitti Networks Grafix/Titulní foto – Nákupní park STOP SHOP

Related Posts