16 července, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

JLL jmenovala Andrew Peirsona ředitelem společnosti pro Českou republiku

Společnost JLL dnes oznámila jmenování Andrew Peirsona do funkce generálního ředitele pro Českou republiku s účinností od 1. ledna 2021. Peirson v Praze povede nejvyšší management a bude podporovat a rozšiřovat obchodní linie pronájmu, prodeje, investic, strategie a poradenství. Jako člen vedení pro střední a východní Evropu bude podporovat rozvoj podnikatelského prostředí v tomto prosperujícím a rychle se rozvíjejícím regionu a bude napomáhat tomu, aby společnost i nadále poskytovala svým klientům výjimečné výsledky.

Peirson má v realitách více než 15 let zkušeností v regionu střední a jihovýchodní Evropy a čtyři roky působil také ve Velké Británii. Dříve pracoval ve společnosti CBRE jako generální ředitel pro jihovýchodní Evropu. Předtím působil jako generální ředitel JLL v Bělehradě, Bukurešti a Záhřebu. Strávil také tři roky řízením oddělení kancelářských pronájmů v pražské pobočce společnosti King Sturge před jejím sloučením s JLL v roce 2011.

REDSIDE svěřila správu nemovitostního fondu zkušenému Asset manažerovi Pavlu Kaderovi

Sabine Eckhardt, CEO pro střední Evropu v JLL, uvedla: „Andrew má bohaté zkušenosti s prodejem a business developmentem, velice dobře zná klientské prostředí, je to vůdčí typ a má nadšení pro rozvoj našich obchodních plánů v regionu. Jsem opravdu ráda, že je Andrew zpět v JLL a že převezme vedení naší české pobočky.“

Andrew Peirson, budoucí generální ředitel JLL pro Českou republiku, řekl: “Můj návrat do JLL mě velice těší, protože jsem ve firmě strávil téměř 17 let na různých evropských trzích. V Praze žiji a pracuji již mnoho let a velmi dobře znám zdejší realitní trh. Těším se, až své bohaté a rozmanité zkušenosti získané v průběhu let v tomto odvětví využiji na místním silném a zavedeném trhu s nemovitostmi.“

Během svého působení ve střední a jihovýchodní Evropě Peirson poskytoval poradenství klíčovým nájemcům a investorům na různých trzích. V posledních 5 letech se podílel na transakcích v regionu SEE s celkovým objemem přesahujícím 1 miliardu EUR.

O společnosti JLL

JLL (Jones Lang LaSalle) je vedoucí realitní poradenská společnost, která se zaměřuje na realitní služby a investiční poradenství. Naší vizí je proměnit svět nemovitostí, vytvářet příležitosti a úžasné prostory, kde mohou lidé dosahovat svých ambicí. Díky tomu vytváříme lepší zítřky pro naše klienty, naše lidi a naše komunity. Společnost je členem Fortune 500 s ročním obratem 16,3 miliardy dolarů, kancelářemi ve více než 80 zemích světa a s více než 93 tisíci zaměstnanci k 30. září 2019. Institutem Ethishere jsme byli jmenováni jednou z nejetičtějších společností na světě 12 po sobě jdoucích let. JLL je jednou z prvních mezinárodních realitních společností v České republice. Našim klientům pomáháme již od roku 1992.

Zdroj/foto: Jones Lang LaSalle s.r.o.

Related Posts