29 května, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

JTRE připravuje druhou fázi EPERIE

Necelého půl roku po úspěšném dokončení prvního regionálního obchodního centra EPER Shopping Mall v Prešově zrealizuje JTRE druhou fázi výstavby už o necelý rok. Kromě dalších pracovních příležitostí přinese rozšíření pronajímatelné plochy o 8 500 čtverečních metrů na 3 nadzemních podlažích.

Expanzi známé a mezi zákazníky oblíbené EPER zrealizuje společnost JTRE, která stojí za projektem už od jeho první fáze.

„EPER byla našim prvním projektem v retailovém segmentu takového rozsahu. Rozšířením o druhou fázi využijeme maximálně její tržní potenciál, naším cílem je, aby byla EPER ještě atraktivnější. Vnímáme to jako vhodně zvolenou strategii, která reflektuje požadavky návštěvníků nákupního centra. „

Objasnil výkonný ředitel JTRE Pavel Pelikán a dodal, že projekt je již v přípravné fázi. Bližší informace, jakož i vizualizace nové budovy, a jejího okolí budou známy již brzy. Uvažovaný termín začátku výstavby je už v průběhu příštího roku.

Nově otevřené EPER během prvních dní navštívilo více než 70 tisíc návštěvníků a do konce ledna jich bylo až neuvěřitelných 650 tisíc. „Návštěvnost centra od začátku překonala naše očekávání. Po vyhodnocení dalších ukazatelů, které jsou klíčové při řízení obchodních center, jsme se rozhodli pokračovat druhou fází projektu, „říká Vladimír Salkovic, předseda představenstva VSV Consulting, a.s., jehož 100 procentním akcionářem je realitní fond NÁŠ PRVNÍ REALITNÍ o.p.f. – PRVNÍ Penzijních správcovská společnost POŠTOVNÍ BANKY, zpráv. spol., a. s. Jak dále uvedl vlastník centra již existující mix provozů zaměřených především na módu a styl, by měly posílit kina, interiérový dětský koutek, posilovna a největší prodejna se sportovními potřebami. V nejbližších dnech jsou naplánovány intenzivní jednání s nájemci, kterým se nemohlo vyhovět z kapacitních důvodů. V současnosti je projekt obsazen na 95%. Své provozu již potvrdili Slovenská pošta, Tchibo, Cipo & Baxx. Zbývající prostory obsadí nové módní oděvní značky. Rozšířením pronajímatelné plochy splní EPER sny svým zákazníkům, a potvrdí tak svou pozici prvního stylového a oblíbeného regionálního obchodního centra v Prešově.

Za zmínku stojí, že EPER Shopping Mall bude po skončení procesu certifikace jedinou budovou s mezinárodním ekologickým certifikátem BREEAM na území krajského města. O kvalitě stavby svědčí nedávno uděleno prestižní ocenění za vysokou kvalitu realizace od Svazu stavebních podnikatelů Slovenska na 23. ročníku celostátní veřejné neanonymní soutěže STAVBA ROKU 2017.

Zdroj/foto: J&T REAL ESTATE, a. s.

Related Posts