25 června, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

Prodej bytů v EUROVEA 2 láme rekordy

Rozšíření Eurovea už zná některých budoucích obyvatel. Prodej rezidencí ve čtvrti EUROVEA CITY při Dunaji spustila společnost JTRE v průběhu léta a setkala se s mimořádným zájmem kupujících. 168 metrů vysoký mrakodrap Eurovea Tower a rezidence Riverside přímo na promenádě v pokračování oblíbeného nákupního centra Eurovea potvrzují své kvality. K dnešnímu dni má nového majitele 210 bytů, což je více než 40% z celkového počtu 488 nových bytů na nábřeží Dunaje.

„Zatím jsme na žádném z našich projektů nezaznamenali takový obrovský zájem o bydlení. V případě rozšíření Eurovea vidím za úspěchem nejen výjimečnou lokalitu při Dunaji, ale i vysoký standard, kvalitní dispozice bytů a dobré jméno našich projektů River Park, Zuckermandel, Panorama Towers, Karloveské rameno a mnoha dalších „, říká Pavel Pelikán, výkonný ředitel JTRE.

Eurovea Tower

První slovenský mrakodrap Eurovea Tower nabízí na 47 nadzemních podlažích 389 rezidencí s panoramatickými výhledy na celou Bratislavu, exkluzivní lobby, dostatek parkování a přechod suchou nohou do nákupního centra Eurovea. Elegantní stavba s ladnými křivkami, zdůrazněnými přes den hrou stínů na fasádě a v noci působivou iluminací, bude ozdobou siluety hlavního města. Originalita bydlení v 168-metrové věži není jen v její výšce, ale zejména v dotyku s největší středoevropskou řekou Dunaj, v modernosti její ztvárnění, kvalitě provedení a celkově v jedinečnosti nové dominanty Bratislavy. Na výstavbu prvního slovenského mrakodrapu bude použité množství betonu, které by naplnilo 14 olympijských plaveckých bazénů. Pokud by se všechny dveře z Eurovea Tower postavili na sebe, budou vysoké až 5 051 metrů, což je více, než má nejvyšší vrch Evropy – Mont Blanc. 168-metrová věž bude dokončena v roce 2023.

JTRE – Eurovea Tower

Eurovea Riverside

Rezidence Eurovea Riverside se na promenádě plynule napojí na současné bydlení v Eurovea a ladně doplní panorama městské zástavby na nábřeží Dunaje. Nabídnou 96 nových rezidencí s neomezeným výhledem na klidný tok Dunaje. Eurovea Riverside přinese kvalitní materiály i moderní technologie. Standardy v zařízení interiéru a společných prostor jsou velmi podobné jako v Eurovea Tower a splní očekávání nejnáročnějších klientů.

JTRE – Eurovea Riverside

Eurovea City

Nová čtvrt Eurovea City přináší na nábřeží kromě bydlení i zajímavé kancelářské, obchodní a veřejné prostory. Přibudou dvě náměstí, parky, sportoviště pro různé věkové kategorie a měla by i nová trasa tramvaje. JTRE má ambici v zóně postavit nové kongresové centrum, které Bratislavě chybí. Veřejné prostory v nové čtvrti budou nést rukopis španělské architektky a urbanistky Beth Galí, která se podílela na řešení veřejných prostranství a parků v mnoha světových metropolích. Zóna Eurovea City, jako centrum bydlení, nákupů, pracovních příležitostí a relaxu, bude poskytovat kvalitní městské prostředí komunikující s okolím, které je základem pro společenský a ekonomický růst celého města.

JTRE – Eurovea City

Zdroj/foto: J&T REAL ESTATE, a. s.

Related Posts