6 prosince, 2023
Zajímavosti ze zahraničí

Přístavba 4* hotelu LE RELAIS DE LA MALMAISON v Paříži

KOMA Modular – Na jaře tohoto roku jsme dokončili přístavbu 4* hotelu LE RELAIS DE LA MALMAISON v Paříži. Modulární přístavba hotelu má 28 pokojů, které jsou vybavených vším, co ke 4* hotelům patří včetně balkonu a klimatizovaných místností s regulovanou výměnou vzduchu. Modulární výstavba tak prokázala další uplatnění využití. Samotný hotel je v krásném prostředí parku, takže šetrná montáž pomocí modulů byla jedna z hlavních důvodů, proč se objednatel Serie Flex rozhodl pro tento způsob výstavby.

Čtyřpodlažní hotel byl realizován dle architektonického návrhu studia MARINA PROJETS & ARCHITECTURE, které také celý průběh realizace koordinovalo a dozorovalo. Naše firma a metoda modulární výstavby, která splňuje filozofii cirkulární ekonomiky, si notovala s filozofií hotelu i v této oblasti. Hotel totiž podniká mnoho kroků k ochraně životního prostředí, ať je to výsadba rostlin, které absorbují uhlovodík, čí systém regenerace a využití dešťové vody. Hotel má také vlastních 5 úlů se včelami, jejichž prostřednictvím poskytuje návštěvníkům hotelu zážitky s konzumací vlastního sukulentního medu zvaného „mille fleurs“, který si mohou vychutnávat při snídani.

První návštěvníci nebo lépe řečeno návštěvnice hotelu byl francouzský ženský fotbalový tým, který využil pohostinnost hotelu, ale hlavně jeho sportovní zázemí. Tenisový kurt, lázně s krytým bazénem, 9 jamkové golfové hřiště sousedící s hotelem a běžeckou stezku podél řeky Seiny. Zátěžový test proběhl úspěšně, tak že hotel byl kompletně připraven na hlavní sezonu.

Zdroj/foto: KOMA MODULAR s. r. o.

Related Posts