14 července, 2024
Zajímavosti ze zahraničí

V areálu IMMOPARK ŽILINA přibyly další průmyslové prostory

Společnost HSF System SK dokončila výstavbu dalšího objektu v průmyslovém parku IMMOPARK Žilina o rozloze 11 500 m2. Hlavním nájemcem nového objektu bude společnost Démos trade. Investorem a developerem je Erste Group Immorent Slovensko.

Nový objekt v průmyslovém areálu IMMOPARK Žilina obsadí společnost Démos trade, a to přibližně jednu jeho třetinu. „Výstavba haly Z2 o rozloze 11 500 m2 probíhala dle harmonogramu. Současná „koronavirusová situace“ výstavbu nijak neovlivnila, za což chci poděkovat všem členům týmu, který na projektu pracoval,“ říká Tomáš Kosa, jednatel společnosti HSF System SK, která projekt realizovala jako generální dodavatel.

Výstavba a rozšíření EUROVEA je v plném proudu

„Těší nás, že jsme převzali objekt podle původního plánu. Zbývající plochu nové haly nabídneme k pronájmu dalším společnostem, například z oblasti logistiky nebo lehkého průmyslu. Žilinský průmyslový park může nabídnout vynikající polohu mezi mezinárodním letištěm a dálnicí,“ říká Peter Malík, jednatel společnosti Erste Immorent Slovensko.

 

IMMOPARK Žilina

V moderním průmyslovém areálu IMMOPARK Žilina je v současné době přibližně 25 000 m2 čisté pronajímatelné plochy, další logistické nebo výrobní prostory mohou vyrůst na ploše až 100 000 m2. Žilinský park se zaměřuje zejména na prostory vhodné pro logistiku, distribuci, skladování nebo lehký průmysl. Mezi současných nájemníků prostor patří společnosti Direct Parcel Distribution SK, LIBEX a Démos trade.

O společnosti HSF System SK

Společnost HSF System SK, s.r.o. působí na slovenském stavebním trhu od roku 2010. Vznikla jako dceřiná společnost HSF System a.s. působící na českém stavebním trhu od roku 2002. Do dnešní doby si HSF System SK, s.r.o. vydobyla pozici mezi významnými stavebními společnostmi na Slovensku a svým růstem a rozvojem ji stále upevňuje.

Realizuje generální dodávky staveb, kompletní střešní a fasádní opláštění moderních administrativních, komerčních a průmyslových objektů včetně jejich rekonstrukcí. Zajišťuje projekci i případné developerské aktivity.

Dodává ocelové konstrukce, hliníkové výplně otvorů – okna, dveře, prosklené fasády a světlíky. Výrobu těchto celků v současné době zajišťuje z větší části externě. Dodává široký sortiment stavebního materiálu se zaměřením na tepelné izolace, hydroizolace střech a profilované plechy.

Své aktivity řídí prostřednictvím sídla společnosti v Žilině a pobočky v Košicích, jakož i prostřednictvím sídla mateřské společnosti HSF System a.s. v Ostravě, tak i jejích poboček v Praze, Plzni, Brně.

Výsledky, které firma za dobu své existence dosáhla, výhledově potvrzují příznivé trendy. Dynamický růst objemu realizovaných prací a obchodních aktivit svědčí o celkovém rozvoji společnosti. S rostoucím objemem aktivit roste i počet zaměstnanců.

Lidský faktor je klíčový pro růst a konkurenceschopnost, proto si společnost klade za cíl trvale rozvíjet a zvyšovat profesionalitu a odbornost svých zaměstnanců.

Zdroj/foto: Crest Communications a.s./Titulní foto – Démos trade

Related Posts